Noncsi_ Creative Commons License 2002.02.25 0 0 26
CsinnnKA!!!!
Mar vartalak! :)) Szamoltam a napokat, hogy vajon mikor nezel be ide is! :)))
Orulok, hogy masnak is hianyzik minden, en benne vagyok egy ujabb talalkaba, szerintem masok is szivesen eljonnenek!
Nanaaaa, hogy emlexem minden apro reszletre, hogy miket tudtunk kitalalni az ilyen bulik alkalmaval! Emlexel a Nema Levente valasztasra a NonCsilla bulin? Allati volt, ahogy malac megnyerte. Egy kis mosoly, egy kis hmmm, khmmmm.... :)) Ennyit nem beszelni! :)
1-2 hete voltam a Hadesban egy nagggyon kedves ismerosommel, es ettem tzatzikit! Hmmmmm, mint regen, isteni volt. A Hades majdnem valtozatlan, kicsit atalakitottak, nem fogod elhinni, kialakitottak egy sarkot (a harom mell alatt :), ahol le lehet fekudni szonyegekre, es vizipipat szivni. Egy adag 800,- Ft. Persze nem probaltuk ki, de el tudom kepzelni, ahogy gomolyog a fust, es elkabult arcok neznek ki a fejukbol. Kicsit remiszto, de nem olyankor kell menni.
Ropi, a draga irt is nekem levelet, szerintem pont a Ti talalkatok utan, nagyon megorultem neki. Szeretnek latni mar mindenkit! Olyan sok evet hagytunk ki, ideje lenne bepotolni! Szoval mikor es hol?

Noncsi

Előzmény: csinnnKA (24)