Ozagen Creative Commons License 2002.02.24 0 0 161
A bárányok nem hallgatnak. De hol van Sterling nyomozó, aka. a topicgazda?

Belepofátlankodok a topicjába, és még fittyet sem hány reám, hö.

Ozagen,
a provokátor

Ps: Ma LGT-s napom van, esik az eső, "S az eső csak hull..."

Előzmény: ZöPö (159)