Ozagen
2002.02.24
|
|
0 0
161
|
A bárányok nem hallgatnak. De hol van Sterling nyomozó, aka. a topicgazda?
Belepofátlankodok a topicjába, és még fittyet sem hány reám, hö.
Ozagen,
a provokátor
Ps: Ma LGT-s napom van, esik az eső, "S az eső csak hull..." |
Előzmény: ZöPö (159)
|
|