ZöPö
2002.02.24
|
|
0 0
160
|
Na tessék, mit kell olvassak:
kaviat, 2002-02-24 11:44:50 (6382)
"... szóval az, hogy nevezett személy itt van, nem a te feltételezésedből tudom, hanem egy másik nick letiltása utáni [másik topic, ott is írsz] beszólós modiknak írt levele alapján.." - (írja nekem kaviat)
Na, ez van, uraim! (c: |
Előzmény: ZöPö (151)
|
|