ZöPö Creative Commons License 2002.02.24 0 0 160
Na tessék, mit kell olvassak:

kaviat, 2002-02-24 11:44:50 (6382)

"... szóval az, hogy nevezett személy itt van, nem a te feltételezésedből tudom, hanem egy másik nick letiltása utáni [másik topic, ott is írsz] beszólós modiknak írt levele alapján.." - (írja nekem kaviat)

Na, ez van, uraim! (c:

Előzmény: ZöPö (151)