ZöPö
2002.02.24
0
0
154
Hoppáhoppá, közben ki is vágták innen a ganédai nénit, ezért olyan, mintha iago magának válaszolna. Kár érte, elfelejtettem, hogy mi volt a nickje.
Többet kell mentsem a topicokat, hiába.
Előzmény:
Törölt nick (139)