ZöPö
2002.02.24
|
|
0 0
153
|
A parókája? Eeeeeeeeeee, erre nagyon ráhibáztál! :-DDDD Ezt írja éppen az a drága virtual Schmuckstück:
"Azt mondják, elég jóképű vagyok, igaz hogy kissé kopaszodom, meg már az alakom sem a régi.."
Vagy kopasz parókát hord (condomot húzott a fejére), vagy ő A KOPASZ ÉNEKESNŐ! :-DDDDDDDDDDDDDD |
Előzmény: velorex0 (152)
|
|