ZöPö Creative Commons License 2002.02.24 0 0 153
A parókája? Eeeeeeeeeee, erre nagyon ráhibáztál! :-DDDD Ezt írja éppen az a drága virtual Schmuckstück:

"Azt mondják, elég jóképű vagyok, igaz hogy kissé kopaszodom, meg már az alakom sem a régi.."

Vagy kopasz parókát hord (condomot húzott a fejére), vagy ő A KOPASZ ÉNEKESNŐ! :-DDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: velorex0 (152)