Vincenzo1524 Creative Commons License 2002.02.23 0 0 13

:)

Ez eddig titkos volt? Azt hittem, nem. A Köztársaság Tér miért is kapcsolódik a 15-24-hez? Vagy én értettem félre?

A gesztus lényegét nem értem. Sebaj, a kommunisták, akik a mai felfogás szerint egyenlőek a nem kormánypárt-szimpatizánsokkal, ilyen apró nüanszokat nem érthetnek meg. Mellesleg, nézem itten ezt a visegrádi ügyet, nézem, hogy Grespik gyakorlatilag már-már elismeri Orbán Viktor egyeduralmát, nézem a kisgazdapárt székház-körüli botrányát, s változatlanul nem fogom fel, hogy ezek a hibák, meg az eddig eltelt négy év története miért nem minősül hibának a mi életünkben, s a stílus alapján általam feltételezett 20 év körüli fórum-gárda miért a negyven évvel ezelőtti politikai helyzettel, s akkori politikusokkal foglalkozik...

Cos, nem ismerlek én téged valahonnan? ;)

ui: asszem rájöttem, mit akartál mondani a sorszám-dologgal. Fájdalom, és el kell, hogy keserítselek, de valószínűleg ez az általad feltételezett rossz tolerancia mintapéldája lesz: a 15-24 a kedvenc számpárosom, s a Vincenzo nevet már használja valaki. De hát ha már nem szeretem Orbánt, akkor ennek is biztos a Köztársaság térhez van köze...

Előzmény: Törölt nick (11)