Törölt nick Creative Commons License 2002.02.22 0 0 399
Természetesen ezt az ezüstfesték dolgot egy kicsit eltúloztam, túlragoztam itt, messze nincs akkora jelentősége. Mindenesetre ha ma választhatnék ugyanannak a kamerának a tömör fekete műanyag vagy ezüstötött műanyag változata között, az előbbit választanám. Az MZ-5N megvásárlása mellett szóló érveim pedig a mai napig nem változtak meg. Nem bántam meg, hogy ezt a gépet választottam, legfeljebb szívesen választanék még mellé mást is. Szerencsére már túl vagyok azon a koron, amikor még súlyos lelki sérülésekkel járt együtt egy-egy cuccom fizikai megsérülése.

Nálam az utazás és a fényképezőgép utaztatása egy kritikus dolog. Öltönyös helyekre járok, ahová általában nem illik vagy egyszerűen nem lehet fotós felszereléssel érkezni. Rövid repülőutak esetén mindennek bele kell férnie a kézipoggyászba, és ez egy tükörreflexesnél gondot jelent. Sok helyre azért kellett szappantartóval mennem, mert egyszerűen nem fért el az slr. Próbálkoztam azzal is, hogy szétszedem a gépet és síkba terítve próbálom elhelyezni a táskámban, ami egyben az irodám is. Sajnos ezzel a módszerrel lehetetlen elkerülni, hogy olykor-olykor ütés vagy nyomás érje a csomagomat utazás közben, egyébként is állandó a küzdelem a táska-űrtartalomért - kívül és belül.

Előzmény: buszmágusz (398)