marcis Creative Commons License 2002.02.21 0 0 281
Üdv Nascar fanok!

ALEX6: Hááát, csak mosolygok az egészen. Itt van ez a tapasztalt fickó, motort és segítséget kap Childresséktől, jól is megy, erre így ér véget egy karrier: 42. - a laikus elkönyveli, hogy hozta a szakadt kis formáját. Azért becsülöm Dave Marcist, mert amit elért, azt csak saját magának köszönheti, a szerencse jó két évtizede hagyta el őt...

Nascar94: korábban ALEX6-tal konzultáltunk ez ügyben, mi is itt akadtunk el. Szereznem kell vmit Earnhardtról, Marcisról. Mit tegyünk? Én képes lennék kiutazni is...
Az apró légterelőkkel az (is) volt a baj, hogy az autók könnyebben elvesztették stabilitásukat...

Christian Fittipaldi idén 6 Busch versenyen indul, főleg a nagyobbakon (Bristol, Charlotte...). Egyszer beszéltünk arról, hogy mi az oka annak, hogy sokan versenyeznek más szériákban is akár csak egy-két futam erejéig. Szerintem az is lehet, hogy a helyi szponzor ettől azt reméli, hogy az ismertebb név többször szerepel a tévében, miatta több néző megy el megnézni stb. stb.

Meglepett, hogy Kevin Harvicknak saját csapata van a pick-upoknál, a tapasztalt Rick Carelli vezet neki (neve ha máshonnan nem, a számítógépes játékból csak beugrik).

Tegnap volt Craftsman Truck az AB Moteurson. Jót meccseltek a fiúk. Visszavonhatatlanul itt a versenyszezon!