indextc2
2002.02.20
|
|
0 0
145
|
Tudhatnád már régen, hogy a marketing van az élen. Azt követi a dizájn, de sehol nem hallottam még a 'fogyasztóról'. :))) Szóval ha nem lenne az örökös megújulás, nem lehetne új autót igényelni a főnöknél, aki a teljesítményt méri, nem lehetne felfújni az osztályokat, csoportokat, s nem lehetne karriert építeni. Te nem számítasz, ahogy én sem és senki a drót ezen oldalán. A nép csak szörföljön szépen csendben, hogy a dizájner végre a révbe érjen. :)) |
Előzmény: Riza (106)
|
|