Törölt nick
2002.02.20
|
|
0 0
139
|
te aztán nagy megfejtô vagy. olyat mondasz, amit ezek szerint eleddig rajtad kívül mindenki tudott, de sebaj. nem volt titok. de azért verd a habot.
mellesleg, ha már ilyen jóban vagyunk, megkérdezhetem, ki a franc vagy te 3 hozzászólásos újonc? |
|