Törölt nick Creative Commons License 2002.02.20 0 0 139
te aztán nagy megfejtô vagy. olyat mondasz, amit ezek szerint eleddig rajtad kívül mindenki tudott, de sebaj. nem volt titok. de azért verd a habot.

mellesleg, ha már ilyen jóban vagyunk, megkérdezhetem, ki a franc vagy te 3 hozzászólásos újonc?