kaviat Creative Commons License 2002.02.20 0 0 137
szija güzü Mester, hidd el, nem az öreget kell megygyőzni [legalábbis szerintem].. más: voltak ilyen topicok aztán meg volt ami a levesbe ment, igaz.. de hidd el, ha a külön fórumban lesz ugyanaz a személyeskedés amivé néhány itteni nettós topic fajúlt azokat is törölni fogjuk/ják.. de nem is ez a lényeg, hanem szerintem az index hajlandósága illetve lehetőségei.. de ne legyen nekem igazam, legyen nektek külön fórumotok, stabíl moderációval

.kav]4t neofittnesspop