kaviat Creative Commons License 2002.02.20 0 0 135
az a helyzet, hogy én akár mondhatom is hogy jó lenne külön fórum nektek, meg miért ne ha van egy sopronnet fórum is ahol 10 ember per nap a látogatottság [lehet hogy több, multkor nem láttam 1 topicot se arrafelé] csak sajna ismerve az index jelenlegi hozzáállását [most éppen hetek óta képtelenek megcsinálni a moderátori mailküldést, meg az egész rendszer hol megy hol nem megy, olyan érzét keltve, mintha még véletlenül bekapcsolva maradtak volna a szereverek miután az utolsó ember is elment]... szóval lehet, hogy az lesz a legjobb, ha itt egy topicban berendezkedtek, mint párszor mát megtörtént a régebbi nettóbalhék esetén

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: Törölt nick (120)