mekklátja Creative Commons License 1999.03.10 0 0 47
Kedves leha!

Még több dologban egyetértünk!

1. Valóban több - majdnem minden - oldalról dől.

2. Szerintem is érdekes, hiszen az érdektelen emberre az ember szót sem veszteget, még elítélőt sem.

Azonban én valahogy úgy vagyok az emberek hülyeségével, hogy nem szeretem mekklovagolni, hasznot húzni belőle (más tészta, persze, a rosszindulatú hülyeség). Főleg nem úgy, ahogy ő, mekk egyéb nagyformátumú tv-s értelmiségiek teszik. Vagyis, az emberek alantas, közönséges, szenzációéhes stb. ösztöneire/tulajdonságaira apellálva olyan, silány minőségű, nulla eszmei értékeket képviselő műsorokat gyártani, amelyek találkoznak ezekkel az igényekkel => sok ember nézi azokat => a nézettségi index magas => dől a reklámpénz. Tehát SZVSZ magában véve az a tény, hogy sokat keres, az én szememben nem elismerésre méltó valami, nekem fontos az is, hogy mivel keresi a csatár azt a sok pénzt. A maffiózó, a bérgyilkos, a drogdealer stb. is sokat keres, mégsem ismerem el a nagyságát!
A H. friderikuszét mekk plusz azért sem, mert a fent említett alantas ösztönöket mekklovagolva keres sok pénzt, ugyanakkor beképzelt, pökhendi és felfújt hólyag, aki azt képzeli magáról, hogy valami nagyot csinál - pusztán azért, mert dől érte a pénz . Ugyanakkor azokat az ( egyébként tényleg lenézni és mekkvetni való) embereket lenézi és mekkveti, akiknek a saját alantassága következetében a nagy zsugát köszönheti. Sőt, mint alant említettem, vérlázító módon gúnyt is űz belőlük. Undorító mentalitás - még ha azok mekk is érdemlik -, semmivel sem különb amazoknál.

mekkÜdv

Előzmény: leha (46)