micu Creative Commons License 2002.02.15 0 0 1154
Micu<>Micuember. Csak nickrokon ;-)
Amúgy nem az a baj hogy odafigyelsz a kormánypártra hanem az hogy az a csótány aki kikerül a reflektorfényből mexűnik létezni mint csótány egészen addig amíg újra bele nem kerül, de akkor már mint pillangó. Aztán megint kiderül hogy mégis csak csótány, majd megint kikerül a fényből és goto a ciklus elejére...
Egyszer és mindenkorra el kellene számoltatni a kormányokat ezekről (is, mert szvsz ez a 32 milka egy kis elhullajtott morzsa ahhoz képest amit az elvtársak minden pártból lenyúltak a gengszterváltás óta, és még szerintem az utazás az egyik legenyhébb tétel ezen a listán /én mindjárt a privatizációk és a közbeszerzések tájékán kezdenék kutakodni, és mint mondtam 90-től, sőt még korábbtól a "spontán privatizáció" környékéről). Ez akkor is tanulságos lenne ha nem lenne feltétlenül büntetőjogi következménye, legalább egyszer hivatalosan ki kellene számolni ki mennyit lopott, az Orbán bányáktól az olajhercegekig. De ilyen számítás ugyanúgy nem készül mint ahogy arról sem láttam még hivatalos számvetést hogy hányan is haltak bele világszerte a kommunizmus nevű balsikerű kísérletbe. Csak a mindenkori ellenzék csepüli a mindenkori kormánypártot.
Előzmény: valasztopolgar (1136)