gguszti Creative Commons License 2002.02.02 0 0 12496
Ajjaj, lehet, hogy "kicsit" elnéztem a nézőszámot, de ez legyen a legnagyobb baj. :)

"Újpest-Pilisvörösvár 4-1
Egy félidőnyi játék
NB1.hu

Budapest, február 2., 14.25

Az Újpest meccsére 2700 néző volt kíváncsi.

A hazai csapat az első félidőben a Posza – Medgyesi, Tamási, Korolovszky, Pető Z. – Erős K., Kunzo, Pest K., Piroska – Tokody, Herczeg, a másodikban a Szántai – Medgyesi, Tamási, Korolovszky (Kapcsos), Lőw – Erős K. (Kőhalmi), Kunzo (Móri), Szélesi, Piroska – Tokody, Frunza összeállításban játszott, a gólokat Herczeg, Piroska, Tokody és Frunza szerezte.
A mérkőzés után Glázer Róbert vezetőedző csak a csapata második félidei játékával volt elégedett.
– Az első félidei teljesítménnyel nem voltam elégedett – vélekedett a szakvezető. – A második játékrészben már jobban koncentráltunk és több szép támadást is vezettünk. Rengeteg gólhelyzetet hagytunk kihasználatlanul, ezen feltétlenül javítani fogunk. Senkit sem szeretnék kiemelni a csapatból, ám a második játékrészben sokkal érettebb játékot nyújtott mindenki.
(F. L. V.)"

Glázer nyilatkozatához annyit, hogy a sok kihagyott helyzet mellett a partjelző (izé, asszisztens...) is rengetegszer állította meg a támadásainkat les miatt, szerintem sokszor tévesen.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: gguszti (12495)