Cyberslider Creative Commons License 2002.02.01 0 0 9
ÜZENET A PANNON GSM-nek:

köszönöm szépen több mint 3 éves szolgáltatásukat,meg voltam vele elégedve.
Sajnálatos módon az áremelkedés hallatára azonnali hatállyal eltelefonálom a praktikum csomagom,és fájdalmasan lemondom a további feltöltési lehetőséget.
Reménykedtem,hogy a hívások díjai CSÖKKENNI fognak,de mivel nem így történt,kényszerülök lemondani a szolgáltatásról.
Van egy bizonyos határvonal,ami felett nem kívánom igénybevenni szolgáltatást,akármilyen mobil előnyöket is nyújtsam.
Tájékoztatásul közlöm,hogy a Vodafone hálózatán folytatom tovább beszélgetésemet,napközben 50,azonkivul 25 Ft-ért.... - bármely mobilszolgáltatóra. Így monstantól csak egy irányban veszem max. igénybe eme remek szolgáltatást. :)
Reménykedem,hogy bár birka népként mégis inkább kiskacsaként sokan fognak engem követni,megmutatni,hogy mindennek van határa.

U.i: meglepő bár,de épp hírdetem a kocsim,miután +1 bonusszal 35%-ot emelkedett a biztosítási díjam.
Ezért aztán ugy döntöttem,inkább .... eladom a kocsit.
Na ezt nem gondoltátok ugye? Hát pedig igy van.
Mégha nem is tartozik ide.

Üdv néktek! Irány az ágy,a puhapihe tiszta élő gyapjú...Ami ugyan nem volt olcsó,de ki mondta,hogy nem tudok kifizetni xx Ft-ot egy percre? Ha nagyon akarnék...
Dehát,ami jobban megéri,az jobban megéri. Gondoljunk csak vissza... 100 évvel ezelőtt is éltek emberek,mobil nélkül. Sőt:) kisgyerek koromban valahogy mindenki megvolt nélküle:)

mára ennyi! kitomboltam magam....uff joccakát:)