GIO77 Creative Commons License 2002.01.31 0 0 179
Na, végre... valaki másnak is feltűnt.
Ekkora álszent, p*cs csapatot már rég nem láttam.
A TISZTELT "plebs" banda soha nem látta a viva+ -t, soha nem káromkodott, soha nem szidott másokat úgy hogy az nem tudott róla etc....
Olvastad volna naponta százszor te be a "Szia kérném a TNT -től a titkos üzenetet, és üzenem a barátomnak, hogy szeretem..." -et fapofával, majd újra százegyedszer is. És ez csak egy a napi sok-sok f*szságból.
Kissé indulatból írok most, de nem baj, nem számít.
Olvastam egy-két hozzászólást a casting-ról, melyben rendesen ment a fikázás. Mondjuk itt egy a feladatok közül:
- Idegen lények érkeznek a földre, melyek képesek nyelvünkön kommunikálni. Te vagy az első riporter, aki a helyszínre ér. Készíts velük legalább 5 perces, jópofa hangulatú riportot.
Felkészülési idő: 0 perc.
Szeretném tudni, a fikázók közül hányan tudtak volna akár egy mondatot is szólni...?
Köszönöm!
Mégvalami. Pár éve terjengett a neten egy bizonyos Züllöttségi Teszt nevű exe file, melynek egyik első kérdése így szólt:
Te megrugdosnál-e egy elkényeztetett szobakutyát, ha tudnád, hogy nem lesz következménye?
Tudom, az ezt olvasók mindegyike roppantul fel van háborodva a kérdésen, hisz ők ilyet SOHA AZ ÉLETÜKBEN NEM TENNÉNEK!!!!!, de azért mindenki gondolkodjon el rajta.
Tisztelettel.
Előzmény: angyalhentes (178)