csiby Creative Commons License 2002.01.24 0 0 62
Eddig jót röhögtem az egészen, mert nem láttam a Balázs dagigeci összeállítását. Jó tanács Mindenkinek: csak akkor fog tisztán látni az ügyben ha látta ezt is.Mert hogy lekurváz egy-két csajt? Volt már ilyen a történelemben. De ez, hogy egy másik nálánál "gyengébb" /fiatalabb/ embertársát szándékosan a barátai előtt megalázza? Nálunk az óvodában tanították, hogy a másik testi hibáin nem röhögünk,mert NEM TEHET RÓLA.Ez még nem hallott olyanról, hogy valaki úgy kövér hogy nem tehet róla, mert hormonzavar, szervi elégtelenség stb. Ha mondjuk ez a degenerált is nem csak a Z+ és társain nőtt volna fel, akkor lehet hogy szorult volna belé egy kis ész.Ez is megmutatja mondjuk a Z+ és társai szellemi színvonalát. Én ezek után márcsak megkérném Balázst, hogy menjen oda négy hasonló kaliberű 30 év körüli fiatalemberhez,akik azon a szellemi színvonalon vannak mint ő, aztán tegye fel megint ezeket a kérdéseket, Nekik. a műsor címe:"zsírbüfé megnyitó" helyett marhahús daráló.Aztán Balázska is megmutathatná hogy törött lábakkal fél kézzel hogy táncol egy szórakozóhelyen. Szerintem pl. az USA-ban ez a lány sikeresen be is perelhetné ezt a nagyonhulyét, meg a csatornáját is.