Akita
2002.01.23
|
|
0 0
1704
|
Pesszinisták mind a ketten?
Miért nem vétkeztek?:)DDDD
Talán nem kerül az pénzbe,
Ha már nem tudsz állni, ülj székbe!:DDDDDDDD
Vannak ráncos dolgok:)
Ha rövid a kardod, egy lépéssel pótóld:DDDDDD
Lekváros vacsora? A túróba!
Viszérrel séta próba?:))))))))
Ha szárnyam nőne...
Mindkettőtök kőne!:)
A herceg meg nem prímás,
Maradjon nektek az ívás!:)
Meg a rímes írás:) |
|