Akita Creative Commons License 2002.01.23 0 0 1704
Pesszinisták mind a ketten?
Miért nem vétkeztek?:)DDDD
Talán nem kerül az pénzbe,
Ha már nem tudsz állni, ülj székbe!:DDDDDDDD
Vannak ráncos dolgok:)
Ha rövid a kardod, egy lépéssel pótóld:DDDDDD

Lekváros vacsora? A túróba!
Viszérrel séta próba?:))))))))
Ha szárnyam nőne...
Mindkettőtök kőne!:)

A herceg meg nem prímás,
Maradjon nektek az ívás!:)
Meg a rímes írás:)