originalqszi
2002.01.22
|
|
0 0
1702
|
Pesszimista némber,
Szakálassal ébred:DDDDD
Kezét párnába fúrja,
Szakálas szakálát fújja:DDDD
Ráncai, tán itt is vannak,
Nyomot a tükörben hagynak,
Tű, cérna hiába,
Megöregedtem! A picsába'!:((((DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vacsora a Kispipában,
Túrós palacsinta lekvárban:DDDDDD
Mire vágytam, megtaláltam,
Megettem, s ki is hánytam:DDDDDDDDDDDDD
Hercegem lova szürke,
Megcsókoltam, tűrte:DDDDDDDDDDDDDDDDDdd |
Előzmény: villma (1701)
|
|