Akita Creative Commons License 2002.01.22 0 0 1700
Pesszimista ember,
Szegény és senyved:DDDDDD
Pénzemet nem dugom ágyba,
Befeketetem, s nem másba:)
Ha eljő az idő,
Ráncaim jönnek midőn,
Nem keresek tűt és cérnát,
Nem bánom arcom kárát:)

Tegnap esti vacsora a Kispipában,
Majd nosztalgia séta a téli várban:)
Talán megtaláltam akire vágytam...:))))
Hozzá hasonlóan, nekem is nőttek szárnyak...:))))

Eljött talán a herceg,
Ő mástól szenved:DDD
DE fehér a tolla!
Csak jót tudok mondani róla!:))))

Előzmény: originalqszi (1697)