originalqszi Creative Commons License 2002.01.22 0 0 1699
Ez a Te bajod Villma!:((((
Nálad a mondanivaló próza!
De nálam a rím, a vers értelme!
És lehet a szó szétesve:DDDDD

Úgy látszik Te vagy a női Csülök,
Ki árgusan figyeli, rímmel mit sütök???:DDDDD
Meguntad a politikát?
Benne a jó Mikolát???:DDDDD

Nem baj, egye kánya!
Lémyeg, szemed verseimet járja:))))))
Így tanul az ember öröktön fogva,
Magasztalj, dícsérj, de ne nyafogva!:DDDDDDDDDD

Előzmény: villma (1698)