originalqszi
2002.01.22
|
|
0 0
1699
|
Ez a Te bajod Villma!:((((
Nálad a mondanivaló próza!
De nálam a rím, a vers értelme!
És lehet a szó szétesve:DDDDD
Úgy látszik Te vagy a női Csülök,
Ki árgusan figyeli, rímmel mit sütök???:DDDDD
Meguntad a politikát?
Benne a jó Mikolát???:DDDDD
Nem baj, egye kánya!
Lémyeg, szemed verseimet járja:))))))
Így tanul az ember öröktön fogva,
Magasztalj, dícsérj, de ne nyafogva!:DDDDDDDDDD |
Előzmény: villma (1698)
|
|