mr_ricsi Creative Commons License 2002.01.21 0 0 20
Én -speciel- a ház átszellőztetésre eszküszöm, azaz egy olcsóbb cooler, és a házra egy kiegészítő ventillátor.

A házban lévő hűvösebb levegő jót tesz a többi alkatrésznek is (élen a vinyókkal és a VGA kartyesszel. És a cooler is jobban hűt, ha az a percenként 10köbméter levegő -amit keringet- nem meleg.

A levett oldalfal a CPU hűtését javítja, de a vinyókét nagyon-nagyon rontja!

Előzmény: Graff (19)