mr_ricsi
2002.01.21
|
|
0 0
20
|
Én -speciel- a ház átszellőztetésre eszküszöm, azaz egy olcsóbb cooler, és a házra egy kiegészítő ventillátor.
A házban lévő hűvösebb levegő jót tesz a többi alkatrésznek is (élen a vinyókkal és a VGA kartyesszel. És a cooler is jobban hűt, ha az a percenként 10köbméter levegő -amit keringet- nem meleg.
A levett oldalfal a CPU hűtését javítja, de a vinyókét nagyon-nagyon rontja! |
Előzmény: Graff (19)
|
|