villma
2002.01.21
|
|
0 0
1698
|
Atya-gatya ORI!!! Nem lehetne mégis prózában?
A Quijoteban egészen jól csináltad.
A prózavers műfaja elfogadott, az tán Akitának
is jobban menne.
Miért kell minden áron, erőltetve rímelni?
A cél a fontos, de a hozzá vezető út sem lényegtelen, főként ha nyilvánosság előtt teszitek.
Gondold meg aranybogaram:-))
|
|