originalqszi
2002.01.21
|
|
0 0
1697
|
Örülök, hogy vannak ilyen lyányok:))))
Kiket kerülgethetnek a vagányok!
Kik ha nagyon ugatnak,
Max. a pénzedért futhatnak:)))
Igazad van! Használd ki a szép éveket:))))
És hagyd másra a tehetetlen érveket:DDD
Azért tegyél félre annyit, ha később zavarna,
Hogy legyen az orvosnak, miből ráncot varna:DDDD
Mert sajna az éveket megvenni nem tudod,
És jobb, ha a pénzedet nem fiúkba dugod:DDDD
Sajnos nem minden szegény ember kuka,
Csak a sors kiszámíthatatlanul durva:((((
|
Előzmény: Akita (1696)
|
|