Kedves Qszi, akit kinéztem magamnak,
Tetszik nekem, megjelenése, s szavai magával ragadnak:)
Ízlések és pofonok:)))
Az én fejem meg konok!
Nem én veszem, ez ellentétes nézet,
Hanem ő akar, ha meglátja a pénzem:)
Legtöbben nem is nézik bennem a nőt:(DDDDDDDD
Csak a pénzem, mely szemükre fényes álmot sző:DDDDD
És persze, hogy minden csoda három napig tart,
Szerintem a választottam sem örök hűséget akar:)
Hamar elég az élet gyertyája...
Nem kell ehhez két oldalt égetned:)D
Érzés jön, Égejen a máglya!
Nem búsulok, legyen tartlama az éveknek!
A pénzszerzés izgalmas munka,
Csak a szegény ember kuka:DDDDDDDD