mr_ricsi Creative Commons License 2002.01.21 0 0 16
Graff
"Olyan Cooler nincs amin 3 leszorító van?"

Ezt talán egy "bótostól" kellene megkérdezned!
(A plusz rugó minek kellene?)

A januári Chipben volt egy Cooler-teszt. Egy Titán cooler lett a második, nem zajos, és csak br.3080 Ft. (Nem a kétventillátoros csúcsmodell!!!)
Vagy a sima 111. Az is használható 1.6GHz-ig, és csak 4800-as.

Előzmény: Graff (15)