originalqszi
2002.01.21
|
|
0 0
1695
|
Oh, Te balga!:((((
Az iszoldában sok a randa:DDDDDDDDDDDDD
Főleg a fószerek,
Nekik mondod, ó szeress???:DDDDD
Pénzzel megvenni valakit???
És ilyet szép lány alakít????
És Te kitől kapod???
Remélem nem lopod????:DDDDDDDDDD
Áldásomat én Rátok adom:))))))))))
De nem sokáig tart, attól tartok:((((
Mert neten 3 napig tart az év,
A gyertya roppant gyorsan ég:(((((DDDDDDDDD |
Előzmény: Akita (1694)
|
|