originalqszi Creative Commons License 2002.01.21 0 0 1695
Oh, Te balga!:((((
Az iszoldában sok a randa:DDDDDDDDDDDDD
Főleg a fószerek,
Nekik mondod, ó szeress???:DDDDD

Pénzzel megvenni valakit???
És ilyet szép lány alakít????
És Te kitől kapod???
Remélem nem lopod????:DDDDDDDDDD

Áldásomat én Rátok adom:))))))))))
De nem sokáig tart, attól tartok:((((
Mert neten 3 napig tart az év,
A gyertya roppant gyorsan ég:(((((DDDDDDDDD

Előzmény: Akita (1694)