Kőarcú:(6)
"Lehet egyáltalán olyan Coolert kapni, mely az összes rögzítősarkat kihasználja?"
Hogy lehet-e, azt nem tudom, de a kt7e könyvében van fénykép ilyenről: Taisol márkájú.
4ndr3w:(7)
A régi maradványait távolítsd el alkohollal, és hővezető zsírt tegyél helyette. (Fehér színű krém.)
yogibear:(8)
Az ezüst-pasztának csak rézbordával együtt van értelme. Alumíniumhoz a hagyományos hővezető-paszta is elég.
Kőarcú:(9)
A telefonkártya eddig nem jutott eszembe, de tényleg jó ötletnek tűnik.
Graff:(10)
Zaj! Ez egy 6800-as fordulatú cooler, meg fog fájdulni a fejed.
A lesarkazásvédőről pedig olvashattad a véleményem.
4ndr3w:(11)
Körömlakk lemosóval NE! (Alkohollal is csak a proci közepét, fültisztító pálcikával. És várd meg, míg magától teljesen megszárad.)