originalqszi
2002.01.21
|
|
0 0
1693
|
Ki a másik társam?
Írd, hadd lássam:))))
Ki úgy érez, mint én,
S le is írja, nem ferdén:DDDD
Mert minden férfi így érez,
Mégha magát másképp is vértez:)))))
Ki bevallja,
Ki csak titokban csalja
Kedvesét,
Másnak is nyalva fenekét:DDDDDDD
Mert tudd, oh Akita
Férfinak mindig másra fáj foga:DDDDDDDDDD |
Előzmény: Akita (1692)
|
|