originalqszi Creative Commons License 2002.01.21 0 0 1693
Ki a másik társam?
Írd, hadd lássam:))))
Ki úgy érez, mint én,
S le is írja, nem ferdén:DDDD
Mert minden férfi így érez,
Mégha magát másképp is vértez:)))))
Ki bevallja,
Ki csak titokban csalja
Kedvesét,
Másnak is nyalva fenekét:DDDDDDD
Mert tudd, oh Akita
Férfinak mindig másra fáj foga:DDDDDDDDDD
Előzmény: Akita (1692)