4ndr3w
2002.01.21
|
|
0 0
11
|
Köszi a tippeket!
yogibear:
Azt megtudnád mondani, hogy az ezüst tartalmú hűtőzsírt pl. melyik üzletben lehet kapni?
Kőarcú:
Az árthat a procinak, hogy ha utána még alkoholos vattával (vagy körömlakklemosóval) megtörölgetem? Vagy ennyire tökéltesen nem kell letakarítani?
|
|