Graff Creative Commons License 2002.01.21 0 0 10
Áhoj!

Ma vagy holnap veszek Coolert az 1.4 Ghz-es TB-re. Coolink111+ lesz szerintem az "áldozat"! Van valakinek ilyen, illetve tapasztalata... Hűtés, zaj...

Vegyek lesarkazásvédőt a procira? Ilyen van a Coolink cégnek.

Nem akarom, hogy meghaljon a procim!

Üdv