Graff
2002.01.21
|
|
0 0
10
|
Áhoj!
Ma vagy holnap veszek Coolert az 1.4 Ghz-es TB-re. Coolink111+ lesz szerintem az "áldozat"! Van valakinek ilyen, illetve tapasztalata... Hűtés, zaj...
Vegyek lesarkazásvédőt a procira? Ilyen van a Coolink cégnek.
Nem akarom, hogy meghaljon a procim!
Üdv |
|