knbm Creative Commons License 2002.01.20 0 0 712
Az az igazság, hogy mindíg a fejétől bűzlik a hal.
Az én aztóm papírjárira is nazt mondta a Peugeot Hungária, hogy már több napja kiküldte a kereskedőnek. Ismerem a kereskedés tulaját, és közvetlenül hozzáfordultam. Azt mondta, hogy ha a Ph szerint már több napja elküldte akkor az azt jelenti, hogy ma vagy holnap fogják elküldeni. Megmutatta a bankszámla kivonatot ami szerint a befizetésemet követő napon (három napja)leemelték a számlájáról. Javasolta, hogy reggelenként menjek be a kereskedésbe mert ekkor hozza a futár EMS-ben az előző este feladott vámpapirokat. Csodák csodája két nappal később magam voltam a tanúja amikor megjött az EMS és benne az én kocsim papírjai is.
Szisti az sem valószínű, hogy a kereskedő dugná el az alkatrészt. A nejem 206-osa koccant egy kicsit, négy hete áll félkészen mert nem jön meg az alkatrész. Pénteken elfogyott a türelem és újra bementem a tulajdonoshoz aki diákkori barátom. Elmondta, hogy az ideje nagyrészét azzal tölti, hogy bocsánatokat kérjen és magyarázkodjon az ügyfelek előtt. Megmutatta, hogy lassan nem tudnak a szervizben futó javítást csinálni mert tele van a szerviz balesetes, félig kijavított, alkatrészere váró autóval. Megmutatott öt faxot amit csak ezen a héten kapott és arról szóltak, hogy aznap miért nem jön alkatrész, mennyi az ami lemaradt a kamionról és mennyi az ami késik. Egy hét alatt ötször azaz minden napon.

Előzmény: CommandAir (702)