yogibear Creative Commons License 2002.01.20 0 0 8
Előre bocsátom, nem vagyok a húzás hive, de ez most nem számit. A hűtő és a proci közé hővezető paszta KELL. A rágó is ez, csak sz@r. A legtöbb elektronikai-alkatrész boltban (vagy némely pc-sben is) kapható fehér szinű hővezető krém (olcsón), az kell, vagy még jobb (kissé drágább) az ezüst tartalmú hűtőzsir. Ezek valamelyikét kell rákenni a hűtőre, de előtte a rágót le kell szedni úgy, hogy a hűtő felületét meg ne karcold!!
Előzmény: 4ndr3w (7)