mr_ricsi Creative Commons License 2002.01.18 0 0 4
A leszorítóerőt az AMD írja elő.
A gond a coolergyártókkal van. Ha az SocketA-s foglalatot megnézed, 3-3 db fület láthatsz. Ezek együtt vígan kibirják a leszorítórugó erejét, de a coolergyártók a socket370 kompatibilitás miatt csak 1-1-et haszálnak közülük. (Meg így kb. 120Ft-al olcsóbb lesz a cooler.)

A rugóhajlítgatást szokták alkalmazni.

Ha már megtörtént a baj, akkor vagy a rugóra kell reszelni egy lemezt (rászegecselni), amit a még meglévő két pöcökre lehet akasztani.

A bordafelrakási technikát lehet tanulmányozni, ha az ABITtól letöltitek pl. a KT7e manuálját. (Kb 3MB)

Előzmény: Kőarcú (2)