Ó a kis qszi,
csak nem lett nyuszi?
Hogy így visszakozzál, nem rád vall,
Pőre nyelved csak nem kár vall':)))
Nyújtogasd csak amíg a takaród ér:))))
S ágyékodban ha dobog még a vér,
Markoljad és próbáld helyére tenni magadba a dolgokat,
S ne csak néz, hanem nyald mohón a combokat:)
Ha meg vén vagy, ne beszéljél róla,
Az már csak emlék, s ma már neked nem móka:))))