Csak azért mert erősek bennem gének,
Bár mögöttem nincs túl sok tapasztalat, s évek,
A férfiak mondhatnak nekem szépet,
Sokszor varázsolnak számra élet:)DDDDDDDD
Örülök, ha csak a nyelved néha ilyen buta:)))
Mint tudjuk, nem harap a kutya, ha ugat:)))
És kiváncsiság csak nememre oly jellemző?
Érdekes, a női őltözök kulcsjukai, akkor miért oly kelendő?:)
Nőket úgyan úgy érdekli a férfi nem,
Ahogy mozgatja is felénk a te szellemed...
És gyanitom, hogy a mű dolgok is körünkben kelendő:))
De ez nem az értetlenség oka, csak szemérmünket borítja kendő:)
Látom azért te is a sorokat kíváncsian lesed,
Mi lenne különben is nélkülün veled?:))))