Kőarcú
2002.01.16
|
|
0 0
topiknyitó
|
Ti mit vettek be az ellen hogy a hűtőborda felrakásánál ne legyen "halott" a processzor?
Mert ugyanis könnyen előfordulhat.....
Várok minden király ötletet, házilag készített "eszközöket" stb. Ne tartsátok magatokban! üdv.
Kőarcú |
|