Kopasz Creative Commons License 1999.03.08 0 0 234

Üdv Mindenkinek!

Hát ez egy jó kis érdekes verseny volt! Én megnéztem hajnalban az RTL-en, utána az MTV-1-et is, hátha többet is megtudok, mivel németül nem gagyogok. Ehhez képest a legtöbb infot Alejandro Magno nyújtotta nekem. Kösssz érte! Mellesleg az RTL közvetítés szörnyű volt, csak az első hatot mutatták, ott is főleg a német pilótákat + rengeteg dologról lemaradtak a hosszú reklámok miatt. Az MTV-1 sokkal többet mutatott meg a versenyből, igaz ők mazsolázhattak a történések ismeretében.
Én nagyon örültem Irvine győzelmének, tavaly is jó párszor megmentette a Ferrari becsületét, amikor Schumi kiesett. Végre bejött Eddie-nek, megérdemelte. Jó volt látni a három mosoly-fiút a dobogón! Számomra a jövőben az a kérdés, hogy a McLarenek a gyorsaságuk mellett bírni fogják-e a jövőben? A tegnapi verseny ismét rámutatott, hogy nem elég kurva gyorsnak lenni, végig is kell menni! Schumacher meg gyakorolhatná a felvezető kör elindulását is. -((((. Ha ebből rendszert csinál, akkor nehéz lesz a VB címért harcolni. A Knézyék benyögtek vmi. olyasmit, hogy Schumacher menedzsere aláírt egy papírt, ami szerint ha az első három versenyen Schumacher nem szerez pontot és Irvine meg jól fut, akkor Eddie válik az első számú pilótává a Ferrarinál! Tud erről valaki valamit? Mindnesetre érdekes lenne Schumi mint hátvéd!
Most ennyit, Hajrá Ferrari!

Kopasz