pleasure Creative Commons License 1999.03.07 0 0 50
Robzon !

Ahogy irtad - szerinted.
A velemenyeink termeszetesen nem muszaj hogy megegyezzenek - ezert nem is vitatkozni szeretnek.
De !
Honnet veszed, hogy az a 1.-es nocibol van a legtobb ?
Ha annyira jol tudjak jatszani magukat , akkor mindezt honnet lehet megtudni ?
/Lehet hogy - Mire jo az agyban a noknek szimulalni ? - cimmel egy masik topikot is kellene elinditanom - csak attol felek ott is , mint itt - szinte csak a nemnok fognak okoskodni olyan dolgokrol, amirol en inkabb a holgyek velemenyet szerettem volna inkabb hallani ill. olvasni./
A fejlett technologia marpedig altalaban elegseges.
Allandoan ez a szimpatia vagy mi !
Hat nekem is kb 20-szor tobb alkalmam lehetett volna, ha minden not "utba ejtek " !
Itt most nem a skalpvadaszatrol szol a fama, hanem valami egeszen masrol.
Halistenn' meg csak szimpatikus cicusokkal voltam egyutt - megvolt az empatia.
Ugy velem eleve letre se johet egy hancur szimpatia vagy es empatia nelkul.
Ugyhogy ezt felesleges is feszegetni.
Egy not nem tudok elkepzelni, hogy lefekszik olyan hapekkal , aki neki valamilyen szinten nem tetszene ! Most felejtsuk el az erdekurasokat.
A beetetest pedig csak az veszi be, aki nem figyel oda kelloen partnerere, csak a sajat orgazmusa erdekli. Szo sincs itt a hiusagomrol, egyszeruen csak arrol, hogy ne a farkaddal lasd a not, hanem erezd minden mozdulatat, rezduleset, halld a lelegzetet, tapintsd a boret....
Aki pedig egy kurvaval nyomul es elhiszi, hogy a hancurlece a mennyekbe ropiti a nyanyust az meg is erdemli ! Valoszinuleg egy kis borravalotol hamarabb eljut a mennybe....
Egy no csak erdekbol szimulal. /Unja a dolgot, nem akarja megserteni a kedvest,eppen nem volt rahangolodva..../
Ilyenkor inkabb tenyleg jobb ha a feje faj vagy aszongya hogy fari vagyok.
Az orvosi esetek pedig megint masik topik./frigid/
Az utojatekkal kapcsolatban tokeletesen egyezik a velemenyunk. Az egesz igy egesz, teljes.
De a topic eredetileg arrol szol, hogy miert faj mindig majdnem a fejuk, miert faradtak majdnem mindig a magyar lanyok, asszonyok a virgonckodas helyett....
Es ha lehet valoban nok velemenyet kellene itt olvasni, nem pedig prof. ferfijaket !!!!!

Előzmény: Robzon (42)