SPENDER_ Creative Commons License 2002.01.12 0 0 941
(Spender pedálos biboros alázatoskodóan nyálasan odacammog Horgyán Nagyúrhoz) Nagyuram, kegyelmes Mester, visszatértem és hoztam valamit. Rájöttem, hogy eddig nincs semmi, amivel megtömhetnénk hiveink fejét... nos... nos... távollétemben egész idő alatt a VI. kerületi Gügyögő Éva gyermekkönyvtárban ültem és találtam valamit... (Spender a magasba emeli a Szent Könyvet) ...igen, uram... PIROSKA ÉS A FARKAS !!! ...megtaláltam benne az élet értelmét... bár némi módositásra is szükség lenne... nem szeretném, ha a fiatalabb hiveinkben olyan gondolatok... szal... arra gondoltam, hogy a Nagymama lehetne szűz, ahogy Piroska és a Farkas is... és Piroska anyja és a Vadász is... mindenki szűz. Az erdő is, Uram. Asse tuggyák mija szex. Összeirnám hitvallásunkat eme Szent irás alapján... és Uram (Spender pedálos alattomosan odasomfordál Hektor nagyúrhoz és a fülébe súgja) Indiccsunk hadjáratot más felekezetek ellen. Irjunk róluk könyveket, horgyuk le őket mindennek, nagy a konkurencia. Hidd el Uram, ami az Ellenegyházon kivül van, az szekta. Kezdjük a Napfaló Krokodilokkal... aztán a Semmiben sem hivőkkel... ezek veszélyes szekták... Uram, harcoljunk... (Őméltósága pedálos dörzsölgetni kezdi a kezét)...és ugye... ne feledkezzünk meg a hűséges talpnyalókról se... őszintén bevallom... amit nem szoktam... én fizetésemelésre gondoltam... hmmm...
Előzmény: Horgyán Hektor (477)