tomate Creative Commons License 2002.01.11 0 0 8
Teljessen eltüntek a vizi járművek, a nehéz, és torpedó bombázók. Sokk fegyver típust kiszdtek mert van nála jobb alapon. Kedvenceim a németek,s néha még az oroszok. Azért mert a német fegyverek kinézete szokott a legjobb lenni. Én az alapján fejlesztettem a fegyvereim, hogy az ujabb típus kinézete tetszik-e. Sokszor a gyengébb típusút vettem ez miatt. Szerintem szapórítani kellett volna a nemzetek (belga, holland, luxemburg, fr., víchy fr., brit, usa, kanada, német, ausztria, magyar, román, jugo, gr., török, olasz, albán, bulgár, csehszlovák, lengyel, orosz, finn, norv., spanyol, port., brazil. ausztrál, délafrika..., a 4. részben nekem ők lennének a min.), fegyverek (Avro Lancaster, Pe-8, Catalania, Swordfish, Toldi, Goliat, V1, V2...), fegyvernemek (hajók) számát. Ne csak a nagy nemzeteknek csináljanak kampányokat. Aknák, hídrobbantás, vasút, erődők, bunkerek emeléséről, harckocsi árkokról szó sem volt. Talán a köv. részben. Csinálhattak volna vizi, légi kampányt is.
Valaki halott valamit az SSI-ről. Mi lesz a köv. játékuk. PG4? Pacific2? Vagy talán egybe gyurják mind a két frontot?