Mr Spock Creative Commons License 1999.03.07 0 0 8
Kedve Yfel es Mindenki,

A pontossag kedveert:
Azt mondtam, hogy a jelenseg ismert, a mehenkivuli terhesseg egy ritka valtozatarol van szo, ami raadasul rendkivul veszelyes. De azt is leirtam, hogy volt ra eset hogy vegigment a terhesseg, es utana csaszarral, illetve hasi mutettel (csaszarnak specifikusan a meh felvagasat hivjak, tehat ha nincs meh a ferfi eseteben, csaszarrol nem is lehet beszelni, no eseteben sem, ha nem a mehben volt a magzat) "szuletett" a gyerek. Azt is leirtam, hogy a terhesseg kozben szukseges hormonok a ferfinel nincsenek meg, de elmeletileg adhatok. Azt is leirtam, hogy az egesz szituacio eletveszelyes, akarmelyik pillanatban levalhat a mehlepeny es a "terhes szemely" elverezhet, hiszen amig a meh kompenzalni tud osszehuzodassal, addig mondjuk a has belso fala nem.

Tehat nem azt mondtam hogy LEHETLEN, hanem azt, hogy nagyon nehezen elmeletileg ugyan lehetseges, de nagyon komplikalt, es sokkal, de sokkal veszelyesebb mint egy normalis terhesseg. Persze hogy allatsag akkor, amikor 3 milliard no van a vilagon. Mi szukseg van erre?

Gabor

Előzmény: Yfel (2)