ChrisRea
2002.01.06
|
|
0 0
14
|
Ez így nagyon dúrva.Tanúlság: iszik és csendben marad avagy nem buzerálja a billentyűket hangulatban.
A nb1.hu valamelyik nap leleplező cikket írt (87.oldalon kisbetükkel) hogy a kinaíaknál áll a bál /ball/.
Két klub vezető a tévében kitálalt élőben hogy minden meccset megvettek a bíróknál, illetve a meccsek 80% bunda a kínai bajnokságban.
Ezek után nem mindegy hogy ki az edző?!!! Bravó.
|
Előzmény: ChrisRea (12)
|
|