ChrisRea
2002.01.06
|
|
0 0
12
|
A nb1.hu valamelyik nap leleplező cikket írt (87.oldalon kisbetükkel) hogy a kinaíaknál áll a báll.
Két klub vezető a tévében kitálalt a TÉVÉ-ben /Live/ hogy minden meccset megvettek a bíróknál, ill a meccsek 80% bunda a kínai bajnokságban.
Ezek után nem mindegy hogy ki az edző?!!! Bravó. |
|