ChrisRea Creative Commons License 2002.01.06 0 0 12
A nb1.hu valamelyik nap leleplező cikket írt (87.oldalon kisbetükkel) hogy a kinaíaknál áll a báll.

Két klub vezető a tévében kitálalt a TÉVÉ-ben /Live/ hogy minden meccset megvettek a bíróknál, ill a meccsek 80% bunda a kínai bajnokságban.

Ezek után nem mindegy hogy ki az edző?!!! Bravó.