Csilla Creative Commons License 2002.01.04 0 0 160
Sziasztok!
Szeretném a véleményeteket kérni. Persze nekem kell eldönteni a dolgot, de talán pár érv pro és kontra segit nekem. Régebben hallani sem akartam a gyerekrol, mert ugy gondoltam nem lenne hozzá türelmem, meg soha nem volt dolgom kis gyerekkel igy nem tudok majd bánni vele. Ezen kételyeim java még meg van, de mostanában egyre jobban foglakoztat hogy mi lenne ha lenne gyerekem. Rólam tudni kell hogy már 6 éve élek boldog házasságban, és 28 éves vagyok, van egy saját lakásunk is, és bár nem élünk túl jól de rosszul sem. Szakmailag az a helyzet hogy elég sok fele dolgoztam elég sok féle számitógépes munkát, ahol sok tapsztalatot szereztem és ami talán a szülés után is segitene elhelyezkedni, és mint számitógépes udnák otthol is dolgozni. Apropó szerintetek mennyire megvalósithato a baba mellett otthol dolgozás? A párom szeretne gyereket, és maximálisan mellettem állna és segiten mindenben ebben biztos vagyok. Kérnék tanácsot a már anyuka barátnoktol de ez nem megoldás mert ok mind olyanok hogy elfolynak a gyonyoruségtol ha meglátnak egy gyereket, egy pici babát, de én nem vagyok ilyen. Ha van itt olyan valaki aki már anyuka és elotte o is igy volt a pickkel mint en kerem irjon nekem. Szóval leginkább az érdekelne, hogy ilyen eszeveszet rajongás és babautáni vágy hiányán is tudnák-e jó anya lenni. sokszor elképzelem hogy hogy amikor már nagyobbacska hogy játszanánk együtt, vagy mikre tanitanám meg. Az is a gondom hogy kislányra tudok csak gondolni, mert ugy érzem egy lánynak tudnák igazán átadni magamból valamit, és tudnám majd megtanitani arra ami én tudok. Félek hogy hogyha fiam lenne annyira csalódott lennék hogy már nem is tudnám ugy szeretni. Könyörgöm most ne kiáltsatok ki elvakult feministának, itt most nem errol van szó. A hozzaszólásokat inkább az adatokban szereplo cimemre (g_csilla@freemail.hu)várom, mert jo ha havonta index kozelbe jutok. Szivesen beszelgetnek barkivel akinek véleménye van a dologról. A postámat általában naponta megtudom nézni igy nekem az is jó ha valaki össze gyüjti az aznapi hozzászólást és átküldi nekem. Bocsi hogy hosszu voltam, de próbáltam minnél világosabban leirni hogy mi is az én gondom, és remélem valaki segit nekem. Sajnos a topicot sem volt még idom atolvasi igy ha már volt errol szó bocsi mindenkitol. Köszi minden segitseget.