XsaraMan Creative Commons License 2002.01.02 0 0 95
Én Pesten a Citromnál vettem a Xsara 2-met és csak jókat tudok mondani róluk, legalább is ami a kiszolgálást illeti.
A szerviz kiszolgálással sem volt gond, nagyon kedvesek voltak, igaz, hogy még vissza kell mennem.
Én is megcsináltattam az olajcserét 8000km körül, bár nem tudom, hogy a valóságban van-e jelentősége (mert ugye nem kötelező, tehát elvileg az autó nem károsodhat ennek hiányában).

Az egyik problémám, hogy a külső hőmérsékletmérő indításkor még reális hőmérsékletet mutat, de ahogy melegedik az autó úgy folymatosan megy feljebb a hőmérséklet kb. 4-5 fokot.
A szervizben a tükörfűtésre gyanakodtak, de mondtam nekik, hogy független a jelenség, de nem sikerült megcsinálniuk.
Nálatok nincs ilyen gond?

A másik gondom is a board computerrel kapcsolatos, az átlagfogyasztás mostanában nem reális értéket mutat. Mikor megvettem az autót -0.2l-es pontossággal működött, most legutóbb ez az érték +0.8-ra nőt, azaz 1.2l-es eltérés van a 2 érték között. A pillanatnyi értékek is lehet, hogy nem reálisak, de azt nem tudom ellenőrizni.

Én a Citromot csak ajánlani tudom, ha Citroent vennék csak náluk vennék (ez itt nem a reklám helye, csupán egy elégedett vevő véleménye), remélem a szervize is beválik.

Előzmény: fefefe (94)