originalqszi Creative Commons License 2002.01.02 0 0 1682
Köszönöm a verset Néktek!:))))
Csók! Pedig csak jön a péntek:DDDDD
Villma lábadra ne bakancsot húzz,
Legyen csak combfix, meg blúz:))))
Kedves Wine sose legyen flaszter az ágyad!
Combfix közt elégítsd ki a vágyad:)))))DDDDD
Beteg voltam, de most már rendben!
BOLDOG ÚJÉVET Mindenkinek, csendben:)))))