winemaster
2002.01.01
|
|
0 0
1681
|
Itt az ujev, uj remenyek
megse vinne ra a lelek
hogy ebbe a kis topikba
a qszinak olyat irjak,
amiben a komolysagot
nyomokban is megtalalod,
de hogy rim is legyen benne,
meg tartalom boven, kivanok minden jot
az uj esztendoben, odakint a havas flaszter,
ez volt a jo Winemaster. |
|