Grof Creative Commons License 2001.12.27 0 0 9
Azóta eldőlt a dolog, aláírta a szerződését,
www.nb1.hu:
---
Volt kapitányunk Gálhidi Györgyöt viszi magával Kínába.

A volt szövetségi kapitányunk mai tárgyalása nem tartott sokáig, ugyanis a klub vezetői a rövid megbeszélésen közölték vele: ha Bicskei Bertalan tartja magát a tegnapi megállapodáshoz, akkor ő a csapat edzője.
A válasz természetesen igen volt, így a részletek írásba rögzítése után Bicskei alá is írta szerződését, amely egyelőre egy évre szól. A mesteredző holnap este tér vissza Magyarországra, de nem sok időt tölt itthon, ugyanis január 2-án a feleségével már utazik is vissza Kínába, ahol harmadikán megkezdi új csapatával a felkészülését. Bicskei Bertalan egy magyar pályaedzőt visz magával, mégpedig Gálhidi György személyében.
---

Előzmény: ChrisRea (7)